Her zaman çözüm odaklı bir şekilde hizmet sunmak noktasında etkili bir çalışma çizgisine sahip olan firmamız sizlere, nitelikli bir hizmet sunmaktadır. 2006 yılından bu yana hizmet sunan firmamız, birikimini ve tecrübesini nitelikli hizmetlerine yansıtmaktadır. Su kaçağı bulma, pimaş açma ve su kaçağı bulma alanlarında profesyonel bir hizmetin merkezinde yer alan firmamız, yaşam alanlarının konforlu bir şekilde hizmet sunmaları noktasında üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir.

Petek temizliği ve tıkanıklık açma gibi hizmetler söz konusu olduğunda firmamız, alanında uzman olan personel yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Tesisat ihtiyacının karşılanması noktasında firmamız her zaman geniş kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Su kaçağı bulma, kanal tıkanıklığı açma ve petek temizliği gibi hizmetlerin her zaman hassas olan bir süreci de beraberinde getirdiğini biliyoruz. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi noktasında firmamız her zaman iddialı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.
Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen bir çalışma çizgisine sahiptir. Bundan dolayı sizlere sorunsuz bir hizmet sunmak noktasında her zaman iddialı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Fiyat ve kalite dengesini gözeten firmamız müşteri dostu bir çalışmanın da merkezinde yer almaktadır. Böylece sektörde iddialı bir konumda yer alan firmamız, hizmet kalite standartlarını da her geçen gün itibariyle genişletmektedir.

Özellikle teknolojik donanım bakımından iddialı bir konumunda yer alan firmamız, en yeni teknik cihazlara sahiptir. Bundan dolayı kırmadan su kaçağı tespiti gibi hizmetleri de sorunsuz bir düzeyde sunmaktadır. Yine petek temizleme, tıkanıklık açma ve pimaş açma hizmetlerini de firmamız her zaman geniş kapsamlı bir düzeyde sunmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın her zaman çözüm odaklı bir çalışmanın merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

MİSYONUMUZ

Kaya Tesisat her zaman sektörde çözüm odaklı bir çalışmanın merkezinde yer almayı kendisine misyon edinmiştir. Sektörde yeniliklerin öncüsü konumunda yer alan firmamız, tecrübesiyle profesyonel düzeydeki çalışmalara imzasını atmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak için kaliteli bir hizmet sunmak konusunda gayret sarf eden firmamız, her zaman geniş kapsamlı bir çalışmanın da merkezinde yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi bir vizyona sahip olan Kaya Tesisat, sektörde iddialı bir konumda yer almaktadır. Çevreye karşı duyarlı olan bir çalışma politikasına sahip olan firmamız, toplumsal duyarlılık konusunda da üzerine düşeni yerine getirmektedir. Hijyen koşullarını taşıyan yaşam alanlarının oluşması için profesyonel çalışmalara imzasını atan firmamız, her zaman çözüm odaklı bir çalışmanın da merkezinde yer almaktadır.