TesisatçıŞerifali Tesisatçı 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Ocak 9, 2023by admin0

  • ŞERİFALİ su tesisatçısı

  • ŞERIFALİ su kaçak tespiti 

  • ŞERİFALİ robotla tıkanıklık açma 

  • ŞERIFALİ petek temizliği

  • ŞERİFALİ sıhhi tesisat

  • ŞERIFALİ kalorifer tesisat ve tamiri

  • ŞERİFALİ rezervuar tamiri vb..

  • ŞERIFALİ gömme rezervuar tamiri

  • Her türlü tamir bakım onarım

ŞERİFALİ de kaliteli güvenilir tesisat servisi tıkanıklık açma, ŞERİFALİ su kaçağı tespiti, petek temizliği her türlü tamir bakım onarım uzman kadromuz tarafından son teknoloji akıllı cihazlarla tespit ve onarım yapılır.ŞERİFALİ kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı,ŞERİFALİ musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,klozet içtakım ,ŞERİFALİ  petek temizleme gibi ŞERİFALİ  su tesisatı üzerine 7 gün 24 saat hizmetimiz vardır.

SU KAÇAK TESPİTİ

Son teknoloji cıhazlrımızla kırmadan su kaçak tespıtı yapıyoruz.Evinizde ve iş yerinizde olusnan su kaçakları fayans altında olusan gizli patlaklardır.Siz suyu kullanmasınız bile su borusundaki basınclı su alt kattaki komsunuza yada sizden iki kat aşagıdkı komsunuza kadar gidebilir.İşte biz bu su kaçaklarını kırmadan akustik dinlemeli veya kameralı cihazlarımızla noktasal olarak yerini tespit ediyoruz bir vya iki fayans kırarak patlak su borusuna müdahele de bulunurak tamirini gerçekleştiyoruz.

KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

7/24 Tesisat robotla kırmadan son teknoloji ile tıkalı olan tuvalet borusu, lavabo borusu tıkanıklığını açıyoruz. Bu teknikle hiçbir yer pislenmeden garantili bir şekilde gider tıkanıklığı açılıyor.

Tuvalet tıkanıklıkları kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamız 24 saat tuvalet tıkanıklık sorunlarına acil destek vermektedir.  Lavabo gideri veya mutfak gideri hiç fark etmez her yöntemle boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz.

ŞERİFALİ ROBOTLU TIKANIKLIK AÇMA

ŞERIFALİ MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

ŞERİFALİ BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA

ŞERIFALİ KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA 

ŞERİFALİ SÜZGEÇ TIKANIKLIĞI AÇMA

                           SU TESİSATI HİZMETLERİ

Su tesisatı tamir bakım onarım,mutfak bataryası,banyo batarysı,lavabo batarysı tamir ve onarım,klozet iç takım değişim ve onarımı,gömme rezervuar tamir ve onarımı,boru patlağı tamir ve onarım,makine bağlantısı,komple daire su tesisatı yenileme,pissu tesisatı yenileme,sıva üstü tesisat yenileme genel olarak ev ve iş yerlerinzde olusabicek tüm tadilat bakım onarım işlerini yapmaktayız

HER TÜRLÜ TAMİRAT VE TADİLAT İŞLERİ 

Ustalarımız her türlü makine kullanıma sahiptir.sıhhi tesisat ( su tesisatı, pimas tesisatı ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma , lavabo açma pimaş tıkanıklıgı açma pis su gideri tıkanıklıgı açma.

Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]