TesisatçıGöksu Evleri Tesisatçı 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Ocak 9, 2023by admin0

  • GÖKSU su tesisatçısı

  • GOKSU  su kaçak tespiti 

  • GÖKSU robotla tıkanıklık açma 

  • GOKSU petek temizliği

  • GÖKSU sıhhi tesisat

  • GOKSU kalorifer tesisat ve tamiri

  • GÖKSU rezervuar tamiri vb..

  • her türlü tamir bakım onarım

GÖKSU de kaliteli güvenilir tesisat servisi tıkanıklık açma,GöKSU su kaçağı tespiti, petek temizliği her türlü tamir bakım onarım uzman kadromuz tarafı,ndan son teknoloji akıllı cihazlarla tespit ve onarım yapılır.GÖKSU kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı,GoKSU musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,klozet içtakım ,GÖKSU  petek temizleme gibi GÖKSU su tesisatı üzerine 7 gün 24 saat hizmetimiz vardır.

SU KAÇAK TESPİTİ 

Tesisatta su kaçağı önemli sorunlar arasındadır.Bunun çeşitli sebebleri vardır.Bazen eskimiş borular yüzünden,aşınan contalardan,bazen malzeme imalat hatalarından,yapım hatalarından su kaçağı olabilir.

Cihazla su kaçağı tespiti tesisat tamir ustalığını ilkel yöntemlerden modern yöntemlere geçiren uygulamalardır.Bu uygulama iş sahasında hem müşteriye hemde su tesisatçısı tamir ustalarına büyük kolaylıklar getirmiştir.Termal kamera ve dinleme cihazlarıyla su kaçaklarının yerini kırmadan kolaylıkla bulabiliyoruz.

KIRMADAN ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

Banyo mutfak lavabo tuvalet gibi yerlerde kanal tıkanıklığı sorunu oldukça sık rastlanmaktadır. Evinizde tuvalet tıkandı, klozet tıkandıbanyo süzgeci tıkandı, giderlerde kötü koku var gibi tıkanıklık sorunlarını her zaman yaşayabilirsiniz. Kaya tesisat tıkalı kanal açma firması olarak her türlü tıkanıklıkta müşterilerimize güncel tıkanıklık açma yöntemleriyle hizmet veriyoruz. Kanal tıkanıklığını değil, kanal tıkanıklığı nasıl açılır bunu bilmenizde fayda var. Çünkü tıkanıklığı açmak için kullanılan yeni yöntemler yaşamınızı kolaylaştıracak. Bunun için cihazla tıkalı kanal açma yöntemiyle hizmet alabileceğiniz bir tesisatçınız olmalı.

HER TÜRLÜ TAMİRAT VE TADİLAT İŞLERİ 

Ustalarımız her türlü makine kullanıma sahiptir.sıhhi tesisat ( su tesisatı, pimaş tesisatı ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma , lavabo açma pimaş tıkanıklıgı açma pis su gideri tıkanıklıgı açma.

Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]