Tıkanıklık AçmaTuvalet Tıkanıklığı Açma 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Şubat 5, 2022by admin0
https://www.kayatesisatistanbul.com/wp-content/uploads/2021/09/bsg.jpg

 

  • Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

  • Wc Klozet Tıkanıklığı Açma

  • Wc Pimaş Tıkanıklığı Açma

  • Süzgeç Tıkanıklığı Açma

  • Küvet Tıkanıklığı Açma

  • Robatla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tuvalet borularında meydana gelen tıkanıklık ise bu tür kullanım alanlarının da kullanılamaz hale gelmesine büyük etkendir. Bu tür sıkıntılarda ise kırma dökme yerine diğer bir yöntem arıyorsanız ellerinde elektronik cihazlarla titiz bir çalışmaları olan birçok firmayı da tercih edebilirsiniz.

Kaliteli firmalar görüntülü kanal izleme sistemler ile bu tür borulara içeriden müdahale ederek açabilmekte ve dış görünüme yani fayanslara zarar verilmeden kırma dökme işlemleri olmadan bir çok tıkanmış kanalları ya da boruları da hiç sıkıntısız açabiliyor Tuvalet Borusu Açma işleminizi en temiz şekilde hiçbir yere zarar vermeden kamera görüntüsü dahil bir şekilde hallediyoruz.

Cihazla Tuvalet Borusu açma işlemi teknolojik makineler yardımıyla zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Kameralı cihazlar kanalın sorunlu olan bölgesini tespit etmek için kullanılmaktadır.7 gün 24 saat istanbul ilçelerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Tuvalet ve lavabo  borularında meydana gelen tıkanıklık ise bu tür kullanım alanlarının da kullanılamaz hale gelmesine büyük etkendir. Bu tür sıkıntılarda ise kırma dökme yerine diğer bir yöntem arıyorsanız ellerinde elektronik cihazlarla titiz bir çalışmaları olan birçok firmayı da tercih edebilirsiniz.

Kaliteli firmalar görüntülü kanal izleme sistemler ile bu tür borulara içeriden müdahale ederek açabilmekte ve dış görünüme yani fayanslara zarar verilmeden kırma dökme işlemleri olmadan bir çok tıkanmış kanalları ya da boruları da hiç sıkıntısız açabiliyor Tuvalet ve lavabo  Borusu Açma işleminizi en temiz şekilde hiçbir yere zarar vermeden kamera görüntüsü dahil bir şekilde hallediyoruz.

Cihazla Tuvalet Borusu açma işlemi teknolojik makineler yardımıyla zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Kameralı cihazlar kanalın sorunlu olan bölgesini tespit etmek için kullanılmaktadır.5354229656

KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA 

istanbul tıkanıklık açma, Tuvalet tıkanıklıkları kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamız 24 saat tuvalet tıkanıklık sorunlarına acil destek vermektedir.  Lavabo gideri veya mutfak gideri hiç fark etmez her yöntemle boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz alanında meydana gelen daralmaları açıyoruz.

tıkanıklık açanlar, Fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanan yerleri açıyoruz. Lavabo borularında yaşanan promlemlerden biri tıkanıklık diğeri de koku problemleridir. Eğimsiz lavabo atık su gider borularında aylarca, yıllarca kullanım sonunda tıkanıklık yaşanır. Genelde ana boru bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalar ortaya çıkar. Lavabodan su gitmez. Su geri gelmeye başlar ya da banyo ortasındaki giderden su artmaya başlar. 7/24 tuvalet, lavabo, banyo gideri açma servisimiz hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığı açar.

Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]