Su TesisatçısıSu Tesisatçısı Kaçak Tespiti 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Şubat 5, 2022by admin0
https://www.kayatesisatistanbul.com/wp-content/uploads/2021/09/bs.jpg

  • İstanbul Su Kaçaği Bulma

  • İstanbuI Kırmadan Kacak Tespitı 

  • İstanbul Cihaz İle Kacak Bulma 

  • İstanbuI Tesisat Kacaği Bulma 

  • İstanbul Kırmadan Kaçak Bulma 

  • İstanbul Noktasal Kaçak Tespiti

Konut ve iş yerlerinde su kaçağı belirlenmesi yapmak için çeşitli teknikler uygulanmaktadır. Klasik tekniklerle yapılan kaçak belirlenmesi sırasında sızıntının olduğu yeri bulmak için belirli yerlerin kırılması gereklidir. Oysa modern cihazlarla yapılan prosedürde herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçak belirlenmesini eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Görüntülü ve sesli yapılan prosedürlerde sızıntının olduğu yer tam anlamıyla belirleme edilmekte, bunun sonucunda da onarım işi güvenilir bir biçimde yerine getirilmektedir. Profesyonel ekipler vasıtasıyla yapılan hizmet eksiksiz olarak yerine getirilmekte, müşterinin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır. Gider borularındaki sızıntılar kamera sistemi ile belirleme edilirken temiz su tesisatındaki sızıntılar da ses dalgaları ile bulunmaktadır.

Hayatın anlamı olan su, yaşamımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüm canlıların yaşamsal faaliyetlerini sürdürmesine yarayan ve temizlik, yemek ve hijyen ihtiyaçlarımız için de önemli bir yeri olan su, tesisatlarda kaçak olması durumunda ciddi sorunlara neden olmaktadır.

Herhangi bir sızıntı durumunda yüksek faturalarla kendini gösteren su kaçakları, binaların rutubetlenmesine ve çürümesine neden olan ciddi sorunlara yol açabilirler.

SU KAÇAK TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Teknolojik cihazlar sayesinde artık su kaçaklarını tespit etmek için duvarları kırmaya gerek kalmadı. Kaçağın nerede olduğunu tespit etmek için inşaata dönen mekanlar artık geçtiğimiz çağda kaldı.

Artık oldukça basit olan bu tespit sayesinde, kısa sürede nerede problem olduğunu öğrenebilirsiniz. Akustik dinleme cihazları sayesinde evinizin dekorasyonunu bozmadan günün her sati su kaçağı bulma  yaptırabileceğiniz firmamız, yıllardır en doğru tespitler ve hızlı çözümlerle size binlerce lira masraf çıkaracak olan bu durumu engelleyecektir.

Hiçbir hasar ortaya çıkmadan tespit edilip onarılacak olan su kaçakları konusunda uzman olan ekibimiz, dakikalar içinde sorunu çözmek için hizmet veriyor. Özellikle yeni taşındığınız ev ve iş yerlerinde su kaçağı tespiti yaptırmanız, sizi yüklü faturalardan kurtaracak, binalarınızın herhangi bir nem durumuna maruz kalmasını da engelleyecektir.

Su kaçakları, Su Sızıntıları, Su Kaçak Tespit Makinası, Termal Sistem Kamera, Su Basınç Makinası, Bilgisayarlı Su Kaçak Taramaları, Arızaları cihazlar ile kırılıp dökülmeden tespit edilmektedir.

Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]