Tıkanıklık AçmaRobotla Tıkanıklık Açma 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Şubat 5, 2022by admin0
https://www.kayatesisatistanbul.com/wp-content/uploads/2021/09/bsr.jpg

 

  • Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

  • Wc Klozet Tıkanıklığı Açma

  • Wc Pimaş Tıkanıklığı Açma

  • Süzgeç Tıkanıklığı Açma

  • Küvet Tıkanıklığı Açma

  • Robatla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız, bu cihazlar sayesinde tıkanan tuvalet giderleri görüntülenir ve tıkanan nesnelerin boyutuna göre, robot cihazımız tıkalı olan alana müdahale etmektedir.

Kırma ve dökme olmadan son derece gelişmiş teknoloji harikası cihazlarımız ile tuvalet tıkanıklık sorunlarını kısa sürede açıyoruz.

Günlük hayatta aktif olarak kullanılan lavabolarda zamanla biriken kireç, yağ artıkları yada katısal atıklar gibi sebeplerden tıkanarak pis suyun akışına engel olan onlarca etmen sayılabilir, lavabo tıkanıklığı açmak için sirke, karbonat gibi evde deneyebileceğiniz yöntemler olduğu gibi profesyonel hizmet alarak lavabo tıkanıklıklarını hızlı ve kolay yoldan açtırabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz günden itibaren tıkanıklıkları hayatınızda sorun olmaktan çıkaran firmamız İstanbul genelinde tıkalı lavaboları açmaktadır.

İstanbul Tıkalı Lavabo Açma,lavabo açma,istanbul tıkanıklık açma,istanbul lavabo açma,tıkalı lavabo açma,lavabo açma,tıkanıklık açma,İstanbul Tıkalı Gider Açma, istanbul tıkalı gider açma, istanbul gider açma, istanbul tıkalı gider açma, gider açma,acil tesisatçı, 05354229656

istanbul tıkanıklık açma, Tuvalet tıkanıklıkları kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamız 24 saat tuvalet tıkanıklık sorunlarına acil destek vermektedir.  Lavabo gideri veya mutfak gideri hiç fark etmez her yöntemle boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz alanında meydana gelen daralmaları açıyoruz.

tıkanıklık açanlar, Fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanan yerleri açıyoruz. Lavabo borularında yaşanan promlemlerden biri tıkanıklık diğeri de koku problemleridir. Eğimsiz lavabo atık su gider borularında aylarca, yıllarca kullanım sonunda tıkanıklık yaşanır. Genelde ana boru bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalar ortaya çıkar. Lavabodan su gitmez. Su geri gelmeye başlar ya da banyo ortasındaki giderden su artmaya başlar. 7/24 tuvalet, lavabo, banyo gideri açma servisimiz hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığı açar.

Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]