Tıkanıklık AçmaKırmadan Makina İle Pimaş Açma 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Şubat 5, 2022by admin0
https://www.kayatesisatistanbul.com/wp-content/uploads/2018/10/inner_11.jpg

 

  • Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

  • Wc Klozet Tıkanıklığı Açma

  • Wc Pimaş Tıkanıklığı Açma

  • Süzgeç Tıkanıklığı Açma

  • Küvet Tıkanıklığı Açma

  • Robatla Kırmadan Tıkanıklık Açma

pimaş açma, 7 gün 24 saat evinizde ofisinizde meydana gelen tıkanmalar için hizmet vermekteyiz.firmamız tuvalete,pimaş, lavabo, kanal açma vs. gibi tıkanıklıgın yasandıgı yerlerde son teknoloji robotla %100 kırmadan garantili bir şekilde açmaktadır. Arayın yarım  saat içinde gelelim.5354229656

Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz.

Firmamız 24 saat tuvalet tıkanıklık sorunlarına acil destek vermektedir.  Lavabo gideri veya mutfak gideri hiç fark etmez her yöntemle boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu.

Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz alanında meydana gelen daralmaları açıyoruz.

istanbul tıkanıklık açma, Tuvalet tıkanıklıkları kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamız 24 saat tuvalet tıkanıklık sorunlarına acil destek vermektedir.  Lavabo gideri veya mutfak gideri hiç fark etmez her yöntemle boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz alanında meydana gelen daralmaları açıyoruz.

tıkanıklık açanlar, Fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanan yerleri açıyoruz. Lavabo borularında yaşanan promlemlerden biri tıkanıklık diğeri de koku problemleridir. Eğimsiz lavabo atık su gider borularında aylarca, yıllarca kullanım sonunda tıkanıklık yaşanır. Genelde ana boru bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalar ortaya çıkar. Lavabodan su gitmez. Su geri gelmeye başlar ya da banyo ortasındaki giderden su artmaya başlar. 7/24 tuvalet, lavabo, banyo gideri açma servisimiz hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığı açar.

Tıkanıklık Açma

Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]