Tıkanıklık AçmaLavabo Tıkanıklığı Açma 0535 422 96 56 Kaya Tesisat

Şubat 5, 2022by admin0
https://www.kayatesisatistanbul.com/wp-content/uploads/2021/09/bsf-1.jpg

 

  • Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

  • Wc Klozet Tıkanıklığı Açma

  • Wc Pimaş Tıkanıklığı Açma

  • Süzgeç Tıkanıklığı Açma

  • Küvet Tıkanıklığı Açma

  • Robatla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavaboları yağlı yemek artıkları,çay çöplerini atmak, lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması, usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması, kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavaboyu tıkar. Bu sorunları çözmek de bize düşmektedir. En sağlıklı ve temiz bir şekilde görevi yerine getirip sizi memnun bırakmak bizim işimize daha iyi sarılma kaynağımızdır.

Mutfak tıkanıklığı bireyler çoğu zaman kendileri çözmek isterler. Fakat sonuçları büyük zararlar doğurmaktadır. Bundan dolayı az zarar ve daha ekonomik çözümler amacıyla sizlerin hizmetinizdeyiz. Tıkanıklığın sebebi ne olursa olsun bütün titizliğimizle çözümler üretmekteyiz. Son derece bilgili ekibimiz ve son modellerde araç-gereçlerimiz ile 7/24 iletişime açık bulunmaktayız.

Şirketimiz İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Günümüzün en çok karşılaşılan bu sorunlar sizleri oldukça zor durumlara düşürmektedir. Yanlış yönde takılmış borular, kısa dönem dayanan kötü yapım borular, içerisine atılan peçete, ped., kağıt gibi. maddeler tuvalet ve kanalizasyon tıkanıklığına neden olmaktadır. Ne kadar çabuk müdahale o kadar çabuk sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Tuvalet yani kanalizasyon tıkanıklıkları zamanında müdahale edilmemesi durumunda maddi açıdan çok ağır külfet olabilir. Bunun olmaması için 7/24 hizmetinizde olup sizin rahatınız için çalışmaktayız.

Gündelik ihtiyaçlarımızdan olan tuvalet giderleri kanalizasyona dökülerek çevre kirliliğini en alt seviyeye indirmektedir. Belediye çalışanlarının bununla ilgili birçok çalışması olması karşın yeterli olamamaktadır ve bizlerin işe koyulmasına yol açmaktadır. Bizler de sizlere hizmet etmek üzere kurulmuş olan bir şirket olarak istanbul ve ilçelerinde çalışmalar yapmaktayız. Profesyonel takım çalışanlarımız ve yeni teknolojik robot makinelerimizle son derece zararsız ve sizin değerli zamanınızı almayan hizmetler vermekteyiz.

istanbul tıkanıklık açma, Tuvalet tıkanıklıkları kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamız 24 saat tuvalet tıkanıklık sorunlarına acil destek vermektedir.  Lavabo gideri veya mutfak gideri hiç fark etmez her yöntemle boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü para ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz alanında meydana gelen daralmaları açıyoruz.

tıkanıklık açanlar, Fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanan yerleri açıyoruz. Lavabo borularında yaşanan promlemlerden biri tıkanıklık diğeri de koku problemleridir. Eğimsiz lavabo atık su gider borularında aylarca, yıllarca kullanım sonunda tıkanıklık yaşanır. Genelde ana boru bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalar ortaya çıkar. Lavabodan su gitmez. Su geri gelmeye başlar ya da banyo ortasındaki giderden su artmaya başlar. 7/24 tuvalet, lavabo, banyo gideri açma servisimiz hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığı açar.

Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tasarım & Yazılım Bosphorus Design Web Tasarım tarafından yapılmıştır.
Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]